OPOSITUMOPOSITUMBATMOBILE

Displayed 3 of 4 pictures. See through the others by clicking on a picture.

1.10.12DESIGNBLOK - PRAGUE - 1.-7.2012

Vážení přátelé,

rádi bychom vám představili letošní prezentaci na suprakci - DESIGNBLOK 2012

 

OPOSITUM

 

Bude - je představena instalace novinek studia PIRSC PORCELAIN ve spolupráci s grafickým studiem ANYMADE.

OPOSITUM - světlo tmy, lehkost těžkosti, skutečnost neskutečnosti - instalace kontrastu - světelné objekty MRAKY z porcelánu, měkká lampa NIGHTFALL a nové typy 3D tapet v černé glazuře a perleti.

 3D WALLPAPER - BATMOBILE, ABALONY, BUBBLES!

S novou kolekcí 3D tapet přicházíme i s novou variantou povrchů - černou glazurou a perletí. Obě působí v instalaci snově a neuvěřitelně. Černá glazura na elegantních BATMOBILECH je hluboká a temná, v kvalitě jedinečná a baví nás! Perleťové bubliny a oceánské škeble ABALONY v sobě nesou dvojitou křehkost - materiálu i barev. Odstíny růžových, modrých a šedých tónů posunují tyto tvary tématicky dál, do prostředí snu, fantazie, vzpomínek a bezčasí!

NIGHTFALL

Porcelánová lampa - největší novinka Daniela Piršče za rok 2012!

Stolní lampa klasických proporcí, přesto jiná. Stínidlo lampy z biskvitového porcelánu evokuje měkký polstrovaný objekt, který  něžně ztuhnul v porcelánu. Vzniká tak další novinka, která je na hranici užitného produktu a uměleckého objektu do interiéru. Vyrábí se ve variantách bílá glazura a biskvit, černá glazura a biskvit, na objednávku je možné vyrobit podstavec ve zlaté či platinové úpravě.

CLOUDS

Světelné objekty MRAKY / CLOUDS /  vznikly pro interiér kavárny RUNWAY  v Brně. Daniel Piršč vyzval sám sebe a dal si nelehký úkol -  zhmotnit  oblaka do interiéru. Mraky jsou stylizovány  ve dvou velikostech, vyrobeny z tenkého biskvitového porcelánu, který při prosvětlení vykresluje "barokní" kresbu objektu.

Vše podpořeno instalací kontrastu pod vedením grafického studia ANYMADE.

Na letošním DESIGNBLOKU bude představen i nový katalog OPOSITUM - 3D WALLPAPER od studia ANYMADE. 

PORCELÁN MŮŽE BÝT JINÝ

VY TAKÉ


Těšíme se na setkání s Vámi!!!


 
© Pirsc Porcelain, 2008
© www.atelierzidlicky.eu, 2008